آموزش نرم افزار هلو در کرج

آموزش نرم افزار هلو در کرج

آموزش نرم افزار هلو در کرج

شرکت حسابداری ترازان حساب دارای کارشناسانی مجرب و کاربلد حسابداری و حسابرسی است. این مجموعه با برگزاری دوره های کارآموزی حسابداری، آموزش نرم افزار هلو، آموزشنرم افزار حسابداری سپیدار و…. می تواند شما را در حوزه کارهای مربوط به حسابداری راهنمایی کند. شما با شرکت در کلاس آموزش نرم افزار هلو در کرج ، می توانید تمام تخصص های لازم برای کار با این سیستم را یادگرفته و در شرکت های نختلف مشغول بکار شوید. برای دریافت مشاوره رایگان با نحوه برگزاری کلاس ها و جزییات اموزش با ما تماس بگیرید.شرکت حسابرسی در کرج

آموزش نرم افزار هلو 

یکی از پرطرفدارترین ترم افزارهای حسابداری نرم افزار هلو است. همه می توانند از این نرم افزار استفاده کنند حتی افراد غیر ایرانی. این برنامه را می توان بر روی سیتم رایانه ایی خود نصب کنید و برای رسیدگی وانجام کارهای حسابداری از آن استفاده کنید. 

این برنامه امکانات گوناگونی دارد که می توان به اعلام سر رسید،سند زدن هم زمان، صدور فاکتور اشاره کرد.نصب آن آسان است و به راحتی بر روی رایانه نصب می شود و درجهت انجام امور حسابداری استفاده می شود.

نصب نرم افزار هلو

نرم افزار حسابداری هلو به آسانی روی ویندوزنصب می شود به این علت که این برنامه زبان فارسی داردو برای نصب ابتدا باید CD برنامه را تهیه کرد قبل از اینکار باید یک پرینتر به رایانه خود وصل کنید و درصورت نداشتن یک پرینتر مجازی نصب کنید بعد از این کار حالا می توانیدCD برنامه را نصب کنید و برنامه را طبق دستورالعمل انجام دهید تا نصب شود. درصورت وجود مشکل و ایجاد هرگونه خطایی می توانید از کارشناسان ما در شرکت ترازان حساب کمک بگیرید. متخصصین ما به شما نصب و یادگیری این نرم افزار حسابداری یاد می دهند.

سرفصل های آموزش نرم افزار هلو در کرج

طراحی این برنامه ساده بوده و راه اندازی آن ساده است و همه افراد می توانند با انواع خدمات آن آشنا شودند.اما اگر به هردلیلی به مشکل برخورد کردید می توانید با تکنسین های ما در شرکت ترازان در ارتباط باشید تا آن ها به شما در یادگیری کمک کنند. برای فهمیدن این برنامه مجموعه ترازان دوره های کارورزی را برگزار می کند.

این نرم افزار حسابداری سرفصل های مختلفی دارد که برای یادگیری دارای سطح های گوناگون است. از جمله سرفصل های این برنامه عبارت است از:

 1. آشنایی با مفاهیم اولیه، منو اصلی و ابزارهای برنامه
 2. آشنا شده با اشخاص مختلف و گذاشتن سطح دسترسی برای افراد گوناگون 
 3. یاد گرفتن تنظیمات نرم افزار  
 4. آموزش کدینگ و دسته بندی کردن کالا 
 5. کالای اولیه انبار
 6. واحد کالا
 7. ویرایش و طبقه بندی کالا و حذف آن 
 8. آشنا شدن با چک ها و حساب ها

دوره های آموزشی نرم افزار هلو در کرج

از جمله نرم افزارهایی که در شرکت ها، تولیدی ها،کارخانه ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد نرم افزار هلو نام دارد که یک برنامه مدیریتی حسابداری است.این نرم افزار را برنامه نویسان ایرانی طراحی و ارائه کرده اند و طی این سال ها افراد زیادی از آن استفاده کرده اند.

برای یادگیری کامل این برنامه نرم افزار حسابداری می توانید در دوره های کارورزی شرکت ترازان حساب شرکت کنیدو این مجموعه با برگزاری دوره های حضوری و با داشتن اساتید مجرب این برنامه را به شما از 0 تا 100 آموزش می دهد. 

نرم افزار حسابداری هلو مناسب کدام کسب و کارها می باشد ؟

 1. این برنامه مناسب کسب و کار های متوسط است.
 2. شرکت های مالی و حسابداری
 3. کارخانه های تولیدی 
 4. تعمیرگاه های خودرو و لوازم 

مشخصات فنی نرم افزار هلو 

جهت دریافت خدمات پشتیبانی و گرفتن اطلاعات در رابطه با نرم افزار هلو می توانید با شرکت ترازان حساب تماس بگیرید.از جمله مشخصات این برنامه عبارت است از:

این برنامه قابلیت اجرا بر روی هر سیستمی دارد.

زبان مورد استفاده در این نرم افزار، زبان C++ است.

بانک اطلاعاتی سیستم، نرم افزار MS-SQL server  است که برای نگهداری اطلاعات از آن استفاده می شود.

امکانت و قابلیت های نرم افزار مالی هلو

 • تعیین هویت حساب تمامی سرفصل‌ها به صورت دلخواه 
 • ثبت و ویرایش دستی سند افتتاحیه
 • دلبخواهی ثبت کردن سنده های جدید واصلاحی با امکان تنظیم کردن اسناد به صورت دستی 
 • صدور اسناد به صورت دستی
 • تهیه کاربرگ اسناد حسابداری
 • انبار گردانی ریالی به صورت اتوماتیک
 • انتقال سند اختتامیه به سند افتتاحیه

قابلیت های ویژه، امکانت وقابلیت نرم افزار حسابداری هلو

 • اختصاص دادن تفصیلی‌های مربوط به سر فصل معین صندوق 
 • اسناد را کپی کردن و استفاده از آن ها دراسناد دیگر
 • کپی‌برداری از ردیف در اسناد حسابداری
 • ویرایش و ثبت سند افتتاحیه به صورت دستی 
 • کاربرگ تهیه کردن از اسناد حسابداری 
 • به صورت اتوماتیک انبارگردانی ریالی را انجام دادن

مزیت های نرم افزار حسابداری هلو در کرج

نرم‌افزار حسابداری هلو یک ابزار مدیریت مالی و حسابداری برای کسب‌وکارها و شرکت‌هاست. این برنامه دارای مزایای زیادی است که می‌توان به برخی از آن‌ها اشاره کرد:

1-کاهش خطاها: اطلاعات مالی شرکت به صورت دقیق و بدون خطا ثبت می‌شود و این کمک می‌کند تا خطاهای احتمالی در فرآیند حسابداری کاهش یابد.

2-بهبود کارایی: با استفاده از ابزارهای هلو، فرآیند حسابداری و مالی شرکت بهبود می‌یابد و تصمیم‌گیری‌های مالی بهتر و سریعتر انجام می‌شود.

3-قابلیت دسترسی آسان: با استفاده از این برنامه، اطلاعات مالی شرکت به صورت آنلاین در دسترس همه اعضای تیم قرار می‌گیرد و تیم مدیریتی می‌تواند به‌راحتی از هر جایی به اطلاعات مالی شرکت دسترسی پیدا کند.

4-هماهنگی با سایر سیستم‌ها: این برنامه با سایر سیستم‌های مدیریتی و مالی شرکت یکپارچه می‌شود و این کمک می‌کند تا فرآیند مالی شرکت بیشتر هماهنگ شود.

5-گزارش‌دهی بهتر: گزارش‌دهی بهتر و دقیق‌تری انجام می‌شود و این کمک می‌کند تا تیم مدیریتی بتواند تصمیمات بهتری برای شرکت بگیرد.

6-امنیت بالا: این نرم‌افزاربا امنیت بالایی طراحی شده است و این کمک می‌کند تا اطلاعات مالی و حسابداری شرکت در برابر هرگونه دسترسی غیرمجاز محافظت شود.

دوره های آموزش نرم افزارهای حسابداری در کرج

 1. آموزش نرم افزار هلو در کرج
 2.  آموزش نرم افزار سپیدار در کرج
 3. آموزش مباحث مالیاتی در کرج
 4. آموزش تحریردفاتر
 5. آموزش حقوق و دستمزد
 6. ارسال لیست به بیمه تامین اجتماعی
 7. آموزش ارسال حقوق و دستمزد به سازمان مالیاتی
 8. آموزش ارسال مالیات حقوق

هزینه آموزش نرم افزار هلو در کرج

نرم افزار هلو یک برنامه پرطرفدار و کاربردی در زمینه حسابداری است به علاوه در موارد دیگر هم کاربرد دارد. 

هزینه آموزش و یادگیری این برنامه به عوامل مختلفی مثل آموزش این دوره ها،اینترنت مصرفی ، کیفیت، نوع تدریس وابسته است.

شرکت ترازان حساب این دوره های آموزش را با مناسب ترین قیمت نسبت به دیگر مراکز آموزش می دهد.

بازار کار نرم افزار هلو در کرج

این نرم افزار یکی از ابزارهای مدیریت پروژه و حسابداری است که برای استفاده در صنایع مختلف، از جمله صنایع IT و تکنولوژی، فضای کسب‌وکار، صنایع خدماتی، فروشگاه های پوشاک،صنایع غذایی و… مناسب است. با توجه به رشد روزافزون صنعت تکنولوژی و نرم‌افزار، مهارت‌های مرتبط با استفاده از این نرم‌افزار برای افرادی که در صنعت تکنولوژی و نرم‌افزار فعالیت می‌کنند، بسیار ضروری است.

بنابراین، فراگیری این برنامه می‌تواند به یک فرد کمک کند تا در بازار کار تکنولوژی و نرم‌افزار بهتر شناخته شود و فرصت‌های شغلی بیشتری را برای خود ایجاد کند. همچنین، شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف نیز برای استفاده از این نرم‌افزار در فرآیند مدیریت پروژه و حسابداری، به دنبال افرادی هستند که توانایی استفاده از آن را داشته باشند.

بنابراین، با توجه به رشد روزافزون صنعت تکنولوژی و نرم‌افزار، فراگیری برنامه می‌تواند به یک فرد کمک کند تا در بازار کار رقابتی امروزی بهتر شناخته شود و فرصت‌های شغلی بیشتری را برای خود ایجاد کند.

سخن پایانی

برای درک بهتر و تجربه کاری با نرم افزار هلو و یادگیری برنامه های حسابداری ، می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت دقیق کلاس های آموزشی نرن افزار هلو آشنا شوید. کادر تخصی ما به بهترین نحو پاسخگوی سوالات شما در تمامی زمینه های حسابداری و آموزشی می باشند.

آدرس شرکت ترازان حساب

کرج | طالقانی جنوبی | خیابان سرو | پلاک 136 | واحد 5

شماره تماس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
مشاوره رایگان