مشاوره مالیاتی در کرج

مشاوره مالیاتی در کرج

مشاوره مالیاتی در کرج

مشاوره مالیاتی در کرج شما را با قوانین و ضوابط ، آیین نامه و بخشنامه های مالیاتی آشنا می کند وباعث ایجاد نظم و انضباط در کسب و کار و رونق گرفتن حرفه شما می شود.در حقیقت، این مشاوره خدمتی است که کارشناسان مالی در حوزه حسابداري و قوانين مالياتي ارائه ميدهند .

موسسه حسابداری ترازان حساب یکی از بهترین شرکت حسابداری و خدمات مالیاتی در کرج می باشد، که سالها در حوزه مشاوره و خدمات مالی شرکت ها فعالیت دارد .ترازان حساب با کادری متخصص وسابقه ی طولانی مدت ارائه دهنده مطمئن ترین مرکز مشاوره مالیاتی در کرج است.


شرکت حسابرسی در کرج

09120457605

مشاوره مالیاتی در کرج

کلیه اشخاص حقوقی پس ازاینکه شرکت خود را به ثبت رساندند وظیفه دارند، با مراجعه به اداره مالیات مربوط به حوزه فعالیتشان اقدامات لازم مالیاتی را انجام دهند. که از مهمترین اقدامات مالی مودیان پرداخت دو در هزار سرمایه اولیه شرکت خود می باشد!

همچنین شرکت هایی که سرمایه خود را افزایش داده اند، هنگام ثبت صورتجلسه باید تمبر مالیاتی خود را باطل نمایند.اگرنه از کلیه مزایا و معافیت های مالیاتی که توسط قانون در نظر گرفته شده است، محروم می شوند وچه بسا مشمول جرائم مالیاتی خواهند شد.کلیه موسسات و شرکت هایی که در اداره ثبت شرکت تایید وثبت می شوند وشرکت آن ها دارای شماره ثبت و شناسه ملی می شود، شامل قانون مالیات بر درآمد هستند.

مشاوره مالیاتی در کرج

مشاوره مالیاتی کیست؟

فردی که در زمینه امور مالی و حسابداری شرکت ها و موسسات آموزش دیده از حقوق مالیاتی شناخت کاملی دارد. بدلیل تسلط کامل این افراد در زمینه ی مالی و حسابداری مالیاتی شرکت ها و انواع کسب و کارها، به این افراد وکیل مالیاتی هم گفته می شود.

موسسه ترازان حساب با بکارگیری افراد کارشناس، تحصیل کرده و مسلط بر حوزه‌های مختلف مالی آماده همکاری با تمامی ارگانها و شرکت ها در زمینه مشاوره مالی و حسابداری است. کارشناسان ما علاوه بر داشتن مهارت های لازم در استانداردهای حسابداری و دانش کافی به حقوق و قوانین مالیات‌های مستقیم، بخشنامه ها و ارزش افزوده و دستورالعمل‌های اجرایی مربوط به آنها را دارد.

چرا باید مشاوره مالیاتی بگیریم؟

قوانین و مقررات پیچیده و پروسه های طولانی اداری زمان بر باعث شده تا اشخاص و شرکت ها با مشکلات متعددی مواجه شوند.همانطور که گفته شد عدم آگاهی بسیاری از اشخاص حقوقی منجر به جریمه های سنگین مالیاتی می شود.به یاد داشته باشید که دانش مالیات و دنیای حسابداری بسیار گسترده است و نیاز به گذراندن دوره های تخصصی در این زمینه است.

بهترین مشاوره مالیاتی در کرج

در اکثر مواقع مشاهده شده که ، مودیان به دلیل عدم تسلط کافی بر قوانین و مقررات مالیاتی و حسابداری ، مشمول جرائم مالیاتی و اشتباه در امور حسابداری شده اند. مهم ترین وظیفه مشاور مالیالتی اطمینان از قانونی بودن فعالیت مودی و به حداقل رساندن مالیات با توجه به قوانین مالیاتهای مستقیم است.

شرکت حسابداری ترازان حساب در تلاش برای فراهم نمودن محیطی آرام و بدون مشغله برای مدیران محترم شرکت ها است .واین اطمینان را می دهد که  مدیران شرکت ها فارغ از دغدغه مالیاتی و حسابداری به فعالیت در زمینه کاری خود بپردازند.

مشاوره مالیاتی کیست؟

 

مشاوره مالیاتی در کرج کدام مشاغل را شامل می شود؟

 • فعالان اقتصادی ، مشاغل دولتی و خصوصی
 • مشاوره مالیاتی خرید سکه و طلا، دلار، ارز دیجیتال
 • راهنمایی بر مالیات املاک و مستغلات، خانه های خالی
 • حل مشکلات و پرونده های مالیاتی
 • مشاوره بر تراکنش بانکی و حساب های فعال
 • مشاوره دادن بر ارث
 • پزشکان، بیمارستان ها
 • مرکز درمانی و زیبایی

انواع خدمات مشاوره مالیاتی کرج

مشاوره موردی

بعضی مواقع افراد و شرکت ها ، به صورت خاص وموردی، نیاز به استفاده از مشاوره مالیاتی دارند. فعالیت هایی نظیر: تنظیم و گزارش اظهارنامه مالیات برارزش افزوده یا تنظیم و اصلاح صورت های مالی.

مشاوره مقطعی

مشاوره رسمی مالیاتی کرج در یک دوره زمانی مشخص و از قبل تعیین شده، به مؤدیان مالیاتی خدمات ارائه می دهند.

مشاوره همراه

کارشناسان با مطالعه دقیق پرونده مالی و مالیاتی شرکت ها ، به صورت تلفنی یا حضوری به مدیران شرکت ها مشاوره می دهد. مسئولین شرکت ها با وکیل مالیاتی قرارداد تنظیم می کنند و در هر ساعتی از روز به مشاور مالیاتی دسترسی خواهند داشت.

مشاوره مالیاتی

خدمات مالیاتی در کرج

شرکت ترازان حساب با ارائه خدمات مالیاتی، سعی دارد که مشاوره تخصصی و به روز مطابق با قوانین و لوایح جدید را در نظر بگیرد. بهره گيري از تیم مشاوران عالی و متخصص مالياتي که سعی دارند نيازهاي تخصصي پرونده مالیاتی مشتریان را ارائه دهد.

9 مورد از خدمات مالیاتی در کرج:

 1. وکیل مالیاتی در کرج
 2. مشاوره مالياتي در كرج + مشاور تلفنی رایگان
 3. امور مالياتي اشخاص حقیقی و حقوقی
 4. حضور در هيئت هاي حل اختلاف مالياتي و دفاع از حقوق آن ها
 5. اظهارنامه ارزش افزوده در کرج
 6. تنظیم و ارسال گزارش فروش فصلي در کرج
 7. مشاور مالي در کرج
 8. سامانه مودیان مالیاتی در کرج
 9. مشاوره ماليات بر ارث

روش های مشاوره مالیاتی در کرج

کارشناسان متخصص مالیاتی با دو روش زیر برای کاهش هزینه مالیات شرکت ها اقدام می کنند:

1- پشتیبانی مالیاتی

کارشناسان در این روش مشاوره به مدیران شرکت ها کمک می کنند تا با قوانین مالیاتی آشنا شوند. و از طریق تنظیم دقیق صورت های مالی شرکت ها و راه های پرداخت مالیات کمتر، دغدغه های مدیران را کم می کنند.

2- دادرسی مالیاتی

در این روش وکیل مالیاتی موظف است با مراجعه به مراجع قانونی و سازمان های مالیاتی به پرونده های مالیاتی شرکت رسیدگی کند.و با دانش کافی و تخصص و تجربه مشکلات مالی موسسات و کسب و کارها را از بین ببرد.

مشاوره مالیاتی چیست؟

مشاوره مالیاتی در کرج شامل چه مواردی است؟

قبل از انجام امور مالیاتی و حسابداری می توانید با ما تماس بگیدید و از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار شوید ، موسسه حسابداری ترازان حساب در تمام زمینه های امور مالیاتی زیر مشاوره و خدمات ارائه می دهد:

بهترین مشاوره مالیاتی در کرج

مهارت‌های مشاوره مالیاتی چیست؟

مشاوره مالیاتی یکی از مهارت‌های اساسی در حوزه حسابداری و مالیات است که برای کسب و کارها و افرادی که به دنبال بهینه‌سازی مالیاتی خود هستند، بسیار حیاتی است. برای این امر مهم شخص کارشناس باید به مسائل مربوطه آشنا باشد و توانایی تحلیل داده‌های مالی را داشته باشد. برخی از مهارت‌های اساسی مورد نیاز عبارتند از:

 • آگاهی از قوانین مالیاتی: با اگاهی از این قوانین مشاوران، برای مشتریان خود بهترین راهکارهای مالیاتی را ارائه دهند.
 • تحلیل مالی و مالیاتی: مشاوران مالیاتی باید توانایی تحلیل داده‌های تخصصی در این زمینه را داشته باشند تا بتوانند به مشتریان خود راهکارهای بهینه را ارائه دهند.
 • توانایی برقراری ارتباط: توانایی برقراری ارتباط با مشتریان برای درک بهتر نیازها و مشکلات مشتریان و پیشنهاد راهکار موفق و کاربردی را ارائه دهند.
 • توانایی تجزیه و تحلیل مسائل: تمامی این مسائه باعث می شود تا کارشناسان این حوزه، بتوانند به مشتریان خود راهکارهای مناسب را ارائه دهند.
 • توانایی مذاکره: این اشخاص باید توانایی مذاکره با مسئولان مالیاتی را داشته باشند تا به نفع مشتریان خود عمل کنند.
 • آگاهی از تغییرات در قوانین مالیاتی: آگاهی از تغییرات قوانین مالیاتی از مهم ترین ویژگی های مشاوران می باشد.

مسئولیت‌ های مشاوره مالیاتی چیست؟

کارشناسان متخصص ترازان حساب با انجام تمامی وظایف و مسئولیت های یک مشاور مالی در شرکت ها،ارائه دهنده بهترین خدمات مالی در سطح کرج می باشند.

 • تهیه و ارائه اظهارنامه
 • برنامه‌ریزی برای درک بهتر نیازهای مالی
 • سامان‌دهی نیازها و فعالیت‌های افراد جهت به حداقل رساندن بدهی مالیاتی
 • تنظیم لوایح مالیاتی مختلف
 •  محاسبات تخصصی و پیچیده
 • آگاهی کامل درمورد آخرین قوانین و مقررات مالیاتی وضع‌شده
 • تجزیه ‌وتحلیل و پیگیری قوانین مالیاتی طی روندی منظم
 • برگزاری جلسه ملاقات با مشتری‌ها برای اطلاع‌رسانی درمورد تغییرات قوانین مالیاتی

تفاوت مشاوره مالیاتی و خدمات مالیاتی حسابداری در کرج:

حسابدارها در حقیقت کارشناسانی هستند که با بررسی و ارزیابی سوابق شرکت، موسسات را به سودآوری می رسانند و در زمان مناسب مالیات را پرداخت میکنند.اما مشاوره مالیاتی ضمن انجام این کارها، وظیفه دارد تا استراتژی های مالی شرکت را تا تدوین و تنظیم نماید.

مشاوران مالیاتی، افرادی  هستند که طی قراردادی معین و با استفاده از اسناد و مدارک ارائه شده ،به انجام امور مالیاتی، استراتژی های مالی شرکت ها می پردازند و در بلند مدت آن را بررسی می کنند.

وظایف اصلی مشاوره مالیاتی

 • نظارت بر فعالیت های مالی موسسات و شرکتها در راستای قانونی بودن مدارک.
 • اطلاع رسانی به مدیران با قوانین مالیاتی و دیگر مجوز های قانونی سازمان امور مالیاتی.
 • تهیه دفاعیه مالیاتی که  همان ارائه مشاوره مالیاتی جهت حل پرونده های مالی مودیان می باشد.
 • مشاوره در زمینه تنظیم قرارداد و صورتهای مالی

هزینه مشاوره مالیاتی در کرج

متناسب کسب و کارهای مختلف هزینه مشاوره هم به عوامل متعددی بستگی دارد و فاکتور های زیادی در تعیین کردن آن دخالت دارند.

بطور مثال تخصص و تجربه ی وکیل مالیاتی پیشنهاد شده، میزان اهمیت پرونده های مالیاتی و نحوه ی دریافت مشاوره می تواند از عوامل تعیین کننده نرخ مشاوره مالیاتی باشد.

شرکت ترازان حساب به صورت کاملا منصفانه هزینه را محاسبه مینماید . برای دریافت اطلاعات دقیق تر می توانید مشاوره تلفنی و حضوری با ما داشته باشید.

آدرس موسسه ترازان حساب

کرج | طالقانی جنوبی | خیابان سرو | پلاک 136 | واحد 5

شماره تماس

 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Call Now Button