شرکت حسابداری در کرج|بهترین شرکت حسابداری در کرج

شرکت حسابداری در کرج|بهترین شرکت حسابداری در کرج

شرکت حسابداری کرج

شرکت حسابداری ترازان حساب، مجموعه‌ کارشناسان مالی با تجربه و حسابداران متخصص تحصیل کرده می باشد. کارشناسان ما با تبحر بالا در این راستا، آماده ارائه خدمات مالی، مالیاتی و امور حسابداری شرکت‌ها، ادارات ، موسسات و کارکنان می‌باشند. شرکت‌ حسابداری و حسابرسی ترازان حساب، بعنوان بهترین شرکت حسابداری در کرج، امور مالی حسابداری صنایع مختلف از جمله کارخانه‌ها، مؤسسات و انواع شرکت‌ها فعالیت دارد و سریع‌ترین و درست‌ترین جواب را پیش پای شما می‌گذارند.

شرکت حسابرسی در کرج

 09120457605

ترازان حساب، بهترین موسسه حسابداری در کرج، در بخش‌های راه‌اندازی سیستم‌های حسابداری، مشاوره و امور فنی، همچنین تمامی خدمات حسابداری شرکت ها، در کنار شما می باشد. وجود تیم متخصص و باسابقه کارشناسان ترازان حساب، تا حد زیادی فشار و استرس کاری تنظیم و ارائه‌ی اظهارنامه‌ی مالیاتی و مالیات بر ارزش‌افزوده و پلمپ دفاتر قانونی را کاهش داده و تمرکز را به کارکنان و مدیریت شرکت ها هدیه می دهد.

شرکت خدمات مالی مالیاتی ترازان حساب، متشکل از تیم متخصص و متعهد ، با تحصیلات معتبر دانشگاهی تمامی اعضا، اجرای تخصصی حسابداری و حسابرسی، مالیاتی، مالی، را در طول چند سال گذشته با اکثر شرکت ها و هلدینگ ها در رزومه کاری خود داشته است .ما با تمامی این سابقه طولانی مدت برای پیشرفت اهداف حسابداری و مالی شرکت ها، راه حل های مناسب و کاربردی را ارائه می دهیم. برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان تماس بگیرید.

بهترین شرکت حسابداری در کرج

بهترین شرکت حسابداری در کرج

در دنیای امروزی برای رقابت در عرصه ی رقابت اقتصادی جهانی و ملی ، ادامه ی حیات مالی و  پیشرفت قابل توجهی در کسب و کار، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط به شرکت ها ومشاغل،مهم ترین نیاز برای تصمیم گیری واحد های تجاری است. دسترسی به تمامی اطلاعات مالی وموفقیت برای رشد کسب و کار با استفاده از خدمات حسابداری در امور مشاوره مالی و مالیاتی امکان پذیرمی باشد.

شرکت ترازان حساب، به‌ عنوان بهترین شرکت حسابداری در کرج شناخته شده و آماده ارائه انواع خدمات مالی، حسابداری، مشاوره های مالی و مالیاتی، حسابرسی و اظهارنامه عملکرد مالیاتی می باشد. این شرکت با بکارگیری کارشناسان مجرب و با سابقه،تمامی امور مربوط به حسابداری انواع شرکت ها (سهامی عام، سهامی خاص ، با مسئولیت محدود، تعاونی و …. )، کارخانجات و موسسات با مشاغل مختلف را در کرج برعهده میگیرد.

همچنین امکان اعزام حسابدار متخصص ، مدیر و مشاور مالی با تجربه، به صورت پاره وقت و تمام وقت به تمامی شرکت های نامبرده مقدور می باشد. شرکت ما مفتخراست با تیم حرفه ای و با تجربه، کمترین میزان هزینه و دستمزد ، به دور از هرگونه دغدغه حسابداری، کلیه امور مالی در کرج و تهران را ارائه کند.

مزایای استفاده از خدمات حسابداری در کرج

مزایای استفاده از خدمات حسابداری در کرج؟

 • بهترین شرایط کاری به همرا مناسب ترین هزینه خدمات، از مرحله جمع آوری اطلاعات تا گزارش مالی شرکت را میتوانید با گروه متخصص ترازان حساب تجربه کنید.
 • ارائه بهترین کیفیت خدمات حسابداری شرکت ها و موسسات با استفاده از دانش و تجربه بالا در زمینه های مختلف حسابداری، مالیاتی می باشد. همچنین توجه و تلاش هر چه بیشتر برای بهبود سرعت پیشرفت کاری که تاکیید ما بر روی کیفیت کار شماست.
 • انجام امور با استفاده از جدیدترین اطلاعیه ها و سیستم های حسابداری، گزارش های مالیاتی مورد نیاز شرکت ها در کمترین زمان ممکن به دست آورید.

آخرین اخبار و مقالات ترازان حساب ؛ شرکت حسابداری در کرج

چرا شرکت‌ها خدمات حسابداری نیاز دارند؟

جمع‌آوری و طبقه‌بندی اطلاعات مالی یک ارگان یا شرکت لازمه ادامه کسب و کار آنها می باشدو این اطلاعات طبقه‌بندی‌شده، بایستی به‌صورت خلاصه‌ و مفید (بر حسب اصول مشخص حسابداری) ثبت و نگهداری شوند. اطلاعات مالی، مالیاتی و حسابرسی، در چندین فرم خاص ثبت می‌شوند. اکثر مواقع مدیران سازمان ها نیاز به مطالعه‌ی این گزارشات دارند، اما گاهی نیز باید اطلاعات مالی شرکت را به ارگان‌هایی مثل بانک، دارایی و اداره‌ی مالیات،ارائه داد..

حسابداری در حقیقت زبان مشترک بین کارشناسان مالیاتی (مالی) و حسابداران است که به ثبت و بررسی امور مالی داخلی و بیرونی یک ارگان می‌پردازند. امروزه، افراد برای انجام این کارها، باید تحصیلات دانشگاهی و اطلاعات به ‌روزشده ای از مسائل مربوط داشته باشند.

شرکت حسابداری نقش پرر نگی در انجام درست و به ‌موقع خدمات مالی در صنایع مختلفی مثل مؤسسات ، کارخانه‌ها و انواع شرکت‌ها فعالیت دارند .آنها درست‌ترین و سریع‌ترین جواب را پیش روی شما می‌گذارند.

ویژگی شرکت حسابداری در کرج

خدمات شرکت حسابداری در کرج

بهترین خدمات شرکت حسابداری در کرج را چه موسسه ای ارائه می دهد؟ در کرج موسسات فراوانی برای این نوع خدمات موجود دارد، اما هر کدام از این شرکت ها ویژگی ها و مزایای خود را دارند و بهتر است بر اساس نیازها و معیارهای خاص خود انتخاب کنید. از عواملی که می تواند بر انتخاب بهترین شرکت حسابداری تأثیر گذار باشد، می توان به سابقه کار و تجربه، کیفیت خدمات، مقدار هزینه ها و ارائه خدمات مشاوره ای اشاره کرد.

البته شرکت حسابداری ترازان حساب در کرج با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات حسابداری و مالی فعالیت می کند و می تواند به عنوان یکی از بهترین شرکت های حسابداری در کرج باشد. به همین دلیل می توانید با این شرکت تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری درباره خدمات و قابلیت ها و شرایط آنها دریافت کنید، تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.ترازان حساب به عنوان موفق ترین موسسه حسابداری در کرج، در زمینه انواع خدمات مربوط به این حوزه را با تخصص و تجربه کاری عنوان شده ارائه می دهد:

 مهم ترین خدمات حسابداری در کرج

 • اعزام حسابدار در تمامی سطوح
 • برنامه ریزی، بودجه بندی شرکتها و پیش بینی
 • تنظیم لایحه و دفاعیه مالیاتی در کرج
 • انجام خدمات مالی و حسابداری در کرج
 • تهیه صورت های مالی در کرج
 • گزارشات خرید و فروش فصلی در کرج
 • تنظیم اظهارنامه مالیاتی درکرج
 • مشاوره مالیاتی
 • تشکیل پرونده کد اقتصادی وثبت نام آن
 • تنظیم اظهارنامه ارزش افزوده
 • رسیدگی به پرونده های مالیاتی
 • حسابداری تسهیلات مالی در کرج
 • حسابداری حقوق و دستمزد در کرج
 • نوشتن دفاتر قانونی در کرج، مطابق با آئین نامه ها
 • پلمپ دفاتر قانونی در کرج
 • تنظیم صورت های مالی لازم جهت ارائه به مراکز دولتی
 • مشاوره معافیت های مالیاتی، مالیات شرکت های خارجی در ایران
 • تهیه و ارسال اظهارنامه عملکرد در کرج
 • عارضه یابی و ارزیابی شاخص های عملکرد( KPI )
 • ادغام و اکتساب و ارزش گذاری شرکت ها

خدمات شرکت حسابداری در کرج

خلاصه ای از خدمات حسابداری در کرج

بطور کلی می توان تمامی خدمات بالا را در لیست زیر خلاصه بندی کرد:

 • مشاوره در امور حسابرسی مالی و مالیاتی
 • ارائه‌ی خدمات فنی و مکانیزه(نرم افزار)
 • خدمات حسابداری مالیاتی جامع ( یا موردی)
 • خدمات حسابداری مالی جامع

 1- مشاوره مالیاتی در کرج

این خدمات برای کسب و کارها و افرادی که به دنبال بهینه‌سازی مالیاتی خود هستند، ارائه می‌شود. مشاوران با ارائه راهکارهای بهینه مالیاتی، از کسب و کارها و افراد در کاهش بار مالیاتی تخفیف مالیاتی، افزایش سود و سرمایه‌گذاری کمک می‌کنند.افراد کارشناس با آگاهی از قوانین و مقررات مالیاتی و آخرین تغییرات آن‌ها، به مشتریان خود راهنمایی می‌کنند و بهترین راهکارهای مالیاتی را برای آن‌ها ارائه می‌دهند. این راهکارها شامل بهینه‌سازی مالیاتی، کاهش بار مالیاتی، پرداخت مالیات به موقع و همچنین ارائه مشاوره درباره استفاده از امتیازات مالیاتی و تسهیلات مختلف می‌شود.

2- تهیه و ارسال اظهار نامه مالیاتی در کرج

این گزینه از اصلی‌ترین وظایف حسابداران و مشاوران مالیاتی است. هر ساله در ایران، افراد حقوقی و حقیقی متعددی موظف به تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی هستند. در این راستا، حسابداران با بررسی دقیق و دقیقه‌ای اطلاعات مالی و مالیاتی، اظهارنامه را آماده می‌کنند و به مشتریان خود توصیه‌های لازم در این زمینه را ارائه می‌دهند.

.در کل، تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی به صورت دقیق و منطبق با قوانین مالیاتی، از اهمیت زیادی برخوردار است و برای جلوگیری از هرگونه تخلف در این زمینه، بهتر است این کار را به حسابداران و مشاوران حرفه‌ای و متخصص سپرده شود.

بهترین شرکت حسابداری در کرج

3- خدمات سامانه مودیان مالیاتی در کرج

سامانه مودیان یک سامانه الکترونیکی است که به منظور کاهش نقص و اشتباهات در اظهارنامه‌های مالیاتی و افزایش شفافیت در فعالیت‌های مالی، توسط سازمان امور مالیاتی کشور ایران راه اندازی شده است. این سامانه به مشتریان افراد حقیقی و حقوقی این امکان را می‌دهد تا با ورود به سایت مودیان ، اطلاعات مالیاتی خود را بصورت آنلاین و الکترونیکی ارسال کنند.

به طور کلی، خدمات سامانه مودیان مالیاتی به منظور ارائه خدمات مالیاتی به صورت الکترونیکی و کاهش نقص و اشتباهات در اظهارنامه ، بسیار مفید است و توصیه می‌شود تا افراد و شرکت‌ها از این سامانه استفاده کنند.

4- ارسال گزارشات فصلی

ارسال گزارشات فصلی یکی از وظایف حسابداران مالیاتی به منظور اطلاع‌رسانی به مشتریان و بررسی وضعیت مالی کسب و کارهاست. در ایران، شرکت‌ها و سازمان‌ها موظف به تهیه و ارسال گزارشات مالی رسمی به شورای عالی حسابرسی هستند.

برای ارسال گزارشات فصلی، ابتدا باید اطلاعات مالی و مالیاتی خود را کامل و دقیق جمع‌آوری کنید. سپس با استفاده از این اطلاعات، گزارشات فصلی به شکلی منطبق با قوانین و مقررات مالیاتی و حسابرسی تهیه می‌شود.

بعد از تهیه گزارشات فصلی، باید آن‌ها را به شورای عالی حسابرسی ارسال کنید. برای ارسال گزارشات، باید از طریق سامانه الکترونیکی شورای عالی حسابرسی به نام سامانه گزارشگری مالی، وارد حساب کاربری شخصی خود شده و گزارشات خود را به شکل الکترونیکی ارسال کنید. در این سامانه، می‌توانید اطلاعات مالیاتی و حسابرسی خود را پیگیری کنید و وضعیت گزارشات خود را بررسی کنید.

از آنجا که ارسال گزارشات فصلی به شورای عالی حسابرسی از اهمیت بسیاری برخوردار است، بهتر است این کار را به حسابداران و مشاوران مالیاتی حرفه‌ای و متخصص سپرده شود تا از هرگونه خطا در این زمینه جلوگیری شود.

شرکت حسابداری در کرج و تهران

5- تنظیم لیست مالیات حقوق

تنظیم لیست مالیات حقوق به معنای تعیین درصد مالیاتی است، که بر اساس درآمد حاصل از حقوق پرداخت می‌شود. این لیست معمولاً توسط دولت یا سازمان مالیاتی هر کشور تعیین می‌شود و به منظور جمع آوری و تأمین منابع مالی برای تأمین هزینه‌های عمومی کشور استفاده می‌شود. برای تنظیم لیست مالیات حقوق، مراحل زیر را می‌توان دنبال کرد:

 1. دولت یا سازمان مالیاتی می‌بایست درصد مالیاتی را به مناسبت درآمد حقوقی تعیین کند. برای این منظور، معمولاً درصدهای مالیاتی مختلف بر اساس سقف درآمد و محدوده‌های مختلف تعریف می‌شود. به عنوان مثال، درآمدی در یک محدوده می‌تواند به درصد مالیاتی 10% تحتالفت کرده و درآمدی در یک محدوده دیگر ممکن است با درصد مالیاتی 20% مالیات بر دارایی مورد نیاز باشد.
 2. برای حفاظت از افراد با درآمد کمتر، ممکن است دولت یا سازمان مالیاتی حد اعفایی تعیین کند که تحت آن درآمدهای کمتر از آن حد اعفا مالیاتی هستند. به عبارت دیگر، افراد با درآمدی کمتر از این حد از پرداخت مالیات معاف هستند.
 3. برای جمع‌آوری مالیات، دولت یا سازمان مالیاتی معمولاً از منابع مختلفی مانند سیستم پرداخت حقوق، خودگردان مالیاتی، یا حساب‌های بانکی استفاده می‌کند. این سیستم‌ها به طور خودکار مالیات از درآمد حقوقی کسب و کارها و افراد کسب می‌کنند.
 4. برای اطمینان از صحت و سقم دریافت مالیات، دولت یا سازمان مالیاتی باید فرایند حسابرسی و کنترل مناسب را پیگیری کند. این شامل ارزیابی ریاست دوباره، گزارش‌های مالی و بررسی ترازنامه است تا از دقت و صحت اطلاعات مالیاتی متقاضیان اطمینان حاصل شود.

6- خدمات مشاوره مالیاتی شرکت ها

یکی از مواردی که جزء ضروریات هر شرکت که باید برای ادمه فعالیت های اقتصادی خود ، از آن بهره گیرد: دریافت خدمات مالیاتی و مشاوره های مالیاتی است. اشرکت ها می توانند با برون سپاری خدمات مالیاتی بجای پیدا کردن نیروی متخصص و با تجربه کاری زمان بر و پرهزینه، از هزینه های جاری کم کرده و از زمان استفاده بهینه ببرند.

به همین دلیل، بهترین راه حل این شرکت ها، کمک گرفتن از شرکت های خدمات مالیاتی است. ترازان حساب یکی از شرکت حسابداری در کرج می باشد، که با بهره گیری از نیروهای متخصص، در کمترین زمان ممکن، تمام یاین خدمات و مشاوره های لازم را ارائه می دهد.

ویژگی شرکت حسابدرای در کرج

اعزام کارمند حسابداری در کرج، اعزام کارشناس حسابداری در کرج

شرکت شما ممکن است، به یک کارشناس حسابداری تمام وقت نیاز نداشته باشد و یا به دلایلی بودجه ای که برای یک نیروی حسابدار در نظر گرفته اید محدود باشد ، پیشنهاد موسسه حسابداری و حسابرسی ترازان حساب در این زمان، ارسال نیرو حسابداری در کرج برای شرکت ها می باشد.

اعزام این کارشناسان، بصورتی است که اگر حجم کار شرکت ها محدود باشد، یا در مقطعی از سال دارای حجم کاری بالا  باشند و در زمان های دیگر حجم کاری کمتری داشته باشند، با هدف جلوگیری از تعدیل نیرو و یا استخدام  نیروی جدید با هزینه بالا ، بهتر است از خدمات اعزام نیرو حسابدرای در کرج استفاده کنید.

موسسه حسابداری ترازان حساب، بالا بردن راندمان موفقیت شرکت ها و موسسات، بغیر از اعزام کارمند حسابداری در روز های کارکرد بالا، نیروهای متبحر کمک حسابدار ، کمک حسابرسی، حسابرس، حسابدار ارشد، حسابرس ارشد، سرپرست امور مالی، مدیر حسابرسی، مدیرمالی برای کمک به رشد و پیشرفت، در صورت لزوم  اعزام می کند.

برای مثال شما میتوانید از شرکت حسابداری کرج ترازان حساب، درخواست کنید که برای بررسی و کنترل موارد مهم امور مالی مانند صورتهای مالی و گردش وجوه نقد و … مدیرمالی ( خانم یا آقا / دو روز در ماه/هفته ) اعزام نمایند.

بهترین شرکت حسابداری در کرج

7 تاثیر مثبت شرکت حسابداری در روند رشد شرکت ها

1- آنالیز حساب ها و شناسایی نقاط ضعف شرکت ها

موسسه حسابداری حسابرسی کرج، بهترین راهکارها و راهبردهای ممکن را برای تحت پوشش گرفتن و بهبود وضعیت مالی و مدیریتی واحد حسابداری شما ارائه می دهد. همچنین، موسسه حسابداری می تواند نقاط قوت و قدرت واحد حسابداری شما را شناسایی کرده و در جهت تقویت آن ها تلاش کند. این عمل بهبود عملکرد و توسعه واحد حسابداری شما را تضمین می کند و همچنین باعث کاهش هزینه ها و افزایش سودآوری شرکت شما شود.

2- بایگانی صحیح و اصولی اسناد

با توجه به تأثیر مثبت بایگانی صحیح اسناد بر بهره‌وری سازمان‌ها، ضروری است که مسئولین سازمان‌ها این موضوع را جدی بگیرند و برنامه‌ها و فرآیندهای لازم برای بایگانی صحیح را بر اساس استانداردها و رویه‌های مربوطه پیاده‌سازی کنند. دسترسی آسان به اسناد و مدارک و بایگانی صحیح، از مهم ترین مواردی است که برای ارائه گزارشات به درون سازمانی و برون سازمانی بسیار لازم و حائز اهمیت است.

3- ثبت صحیح اسناد حسابداری و نگهداری آن ها مطابق با استاندارد ها و قوانین

با انتخاب یک شرکت حسابداری با تجربه و شناخت کامل از استانداردهای حسابداری و قوانین مالیاتی، می‌توانید اسناد حسابداری خود را به صورت صحیح و مطابق با استانداردها ثبت کنید. همچنین موسسه حسابداری کرج ، ترازان حساب می‌توانند گزارش حسابرسی کامل و مطلوبی را برای شما تهیه کنند. در برخی موارد، عدم رعایت استانداردهای حسابداری ممکن است باعث گزارش مشروط یا حتی عدم اظهارنظر حسابرسی شود که قدرت شما در تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی را کم می‌کند. بنابراین، همواره مهم است که به انتخاب یک شرکت حسابداری مطمئن با تیمی متخصص و اخلاق حرفه‌ای توجه کنید.

4- انجام درست تکالیف مکالیاتی در زمان مقرر 

طبق قانون سازمان امور مالیاتی کشور، پس از ثبت شرکت تمامی مدیران موظف می شوند تا تکالیف مالیاتی خود را به نحوه صحیح انجام دهند، حتی اگر شرکت هیچ گونه فعالیتی نداشته باشد . تکالیف مالیاتی که شرکت ها موظف به انجام آن می باشد عبارتند از :

 • مالیات بر ارزش افزوده (VAT): شرکت‌ها باید مالیات بر ارزش افزوده را بر محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهند، دریافت کنند و سپس به دولت پرداخت کنند.
 • مالیات درآمد شرکتی: در بسیاری از کشورها، شرکت‌ها باید مالیات بر درآمد خود را پرداخت کنند. این مالیات می‌تواند بر اساس درآمد کل شرکت یا سود خالص شرکت محاسبه شود.
 • مالیات حداقل سرمایه: برخی کشورها نیاز به پرداخت مالیات حداقل سرمایه برای شرکت‌ها دارند. این مالیات براساس مقدار سرمایه شرکت محاسبه می‌شود و ممکن است به صورت سالانه یا ماهانه پرداخت شود.
 • مالیات بر املاک و مستغلات: شرکت‌ها باید مالیات بر املاک و مستغلاتی که در اختیار دارند، همانند ساختمان‌ها و زمین‌ها، پرداخت کنند.
 • مالیات بر درآمد کارکنان: شرکت‌ها باید مالیات بر درآمد کارمندان خود را محاسبه کنند و سپس مبلغی را که باید به نام کارمند دریافت کرده‌اند، به عنوان مالیات بر درآمد به دولت پرداخت کنند.
 • مالیات بر دارایی ها: برخی کشورها مالیات بر دارایی ها مانند سهام، اوراق بهادار و دارایی‌های مالی دیگر را در نظر می‌گیرند. شرکت‌ها می‌توانند متعهد به پرداخت مالیات بر این دارایی‌ها باشند. به علاوه، شرکت‌ها باید راپورها و اظهارنامه‌های مالیاتی مورد نیاز را به تعهدات مالیاتی مربوطه ارائه کنند. همچنین، آنها باید در موعد مقرر مالیات را پرداخت و اسناد و اطلاعات مالی خود را ارائه دهند تا ثبت و ارزیابی شوند.

موسسه حسابداری در کرج

5- کاهش هزینه های مالی شرکت ها و صرفه جویی در وقت و زمان 
توصیه می‌کنیم در نگهداری از امور مالی شرکت خود با توجه به هزینه‌های گزاف حسابداری، به اشخاص متخصص با تجربه و دانش کافی ترازان حساب که در این حوزه با تجربه و خبره می باشنداهمیت دهید. شما می توانید با اسفاده از خدمات حسابداری خود در شرکت حسابداری متخصص در کرج با تخصص و تجربه و کمترین هزینه ممکن نیازهای خود را برطرف نمایید. همچنین به آنها اجازه دهید بر روی مشکلات شما متمرکز شوند و به بهترین نتیجه برای شما دست یابند.
6- ارائه گزارشات تحلیل شده و مدیریتی درون سازمانی و برون سازمانی
موسسه حسابداری در کرج با نام ترازان حساب می تواند، دقیق ترین گزارشات مدیریتی را در فرمت های مختلف ( نموداری و … ) بصورت دقیق و هدفمندانه تهیه و ارائه نماید .
7- اخذ و تحریر دفاتر قانونی حسابداری
این خدمات، حائز اهمیت است زیرا دقت در تحریر دفاتر حسابداری تضمین می کند، که مالیات متعلقه به درستی محاسبه خواهد شد و همچنین قانونی بودن دفاتر حسابداری تضمین می کند. شرکت حسابداری کرج با توجه به تجربه و تخصص خود در حوزه حسابداری، می تواند به شما کمک کند، تا دفاتر حسابداری شما را مورد نقد و تحلیل قرار داده و به هر اشتباه یا نقصی در آن پی ببرد.
به این ترتیب می توانید از هر گونه رد دفاتر قانونی و جرائم محتمل جلوگیری کنید. شرکت حسابداری می تواند برای شما دفاتر قانونی حسابداری را پلمپ کند و در صورت وجود هر گونه نقص در آن، اصلاح آن را انجام دهد. همچنین شرکت حسابداری می تواند راهنمایی های لازم را برای انجام بهینه تر تحریر دفاتر قانونی حسابداری به شما ارائه کند. با اعتماد به شرکت حسابداری ترازان حساب و استفاده از خدمات آن، می توانید از هر گونه مشکل قانونی مرتبط با دفاتر قانونی حسابداری را برطرف نمایید.
شرکت حسابداری حسابرسی در کرج

مزیت‌های برون سپاری خدمات حسابداری

همانطور که اشاره شد، با توجه به روند رو به رشد قوانین مالی و حسابداری در کرج، همچنین مدیریت منابع انسانی در بخش مالی وحسابداری سخت و پیچیده تر میشود.به همین علت مدیران شرکت ها برای دریافت مشاوره مالی و اقتصادی از شرکت های حسابداری به طور خود کار به سمت برون سپاری خدمات حسابداری حرکت میکنند..

6 مزیت برون سپاری خدمات حسابداری

وقتی یک مجموعه دلایل کافی برای برون سپاری پیدا میکند که این کار به رشد شرکت و صرفه‌جویی مالی کمک ‌کند. این کار علاوه بر منافع مالی مزیت های زیر را شامل میشود:.

1-تمرکز روی فعالیت‌های اصلی شرکت

برون سپاریِ فعالیت‌های حسابداری این امکان را به شما می‌دهد که تمرکز خود را به فعالیت‌های اصلی شرکت داشته باشید، بدون اینکه کیفیت یا خدمات پشت صحنه‌ی سازمان را از دست داده باشید!.

2-صرفه جویی در هزینه و زمان‌

مشغله های متفرقه و یا اصلی یک سازمان، کارهای پیچیده‌ ای هستند. اما ابعاد بزرگ مالی شرکت ها اجازه نمی دهد که هزینه‌ های مربوطه ثابت و معقول باشند. در نتیجه برون سپاری خدمات حسابداری و مالی باعث کوچک شدن میزان کاریک شرکت می‌شود و در کاهش این هزینه‌ها به شما کمک می‌کند.

3-کنترل عملیاتی

قسمت هایی که معمولا از کنترل خارج شده  و قسمت‌هایی که ضعف در مدیریت مسائل دارند، گزینه‌های خوبی برای برون سپاری هستند. علاوه‌ بر این توانایی‌ های مدیریتی شرکت هم می تواند بهبود بخشد

4-انعطاف‌پذیری نیروی کار

برون سپاری خدمات حسابداری و مالی این امکان را به شما می‌دهد که برای انجام کارهای فصلی و دوره‌ای افراد کارشناس بیشتری در اختیار داشته باشید و هنگام اتمام فصل می توانید از همکاری با شرکت حسابداری کنار بکشید.

5-دوام و مدیریت استراتژی

زمانی که گردش مالی کارمندان افزایش می یابد، عدم قطعیت و ناهماهنگی عملیات تشدید میشود. برون سپاری خدمات مالی می‌تواند دوام شرکت ها را بالا برده و نیز خطر پایین آمدن کیفیت عملیات هم در شرکت کاهش یابد.

6-پرورش کارمندان داخلی

با برون سپاری کار، افراد متخصص حسابدارکه به شرکت شما می‌آیند . نیروی کاری شما که فاقد این مهارت هستند، در کنار آن ها می‌توانند ،توانایی های خود را افزایش دهند.

ویژگی حسابداران رسمی در کرج

از ویژگی های مهم این فرد،  توانایی ارائه راهکارهای مالی با دقت بالا و تحلیل عمیق می باشد. در ادامه بطور کامل ویژگی های این کارشناسان متخصص بیان می شود:

 • تخصص عمیق
 • تجربه و تخصص عملی
 • آگاهی از قوانین و مقررات
 • توانایی تحلیل و ارزیابی
 • توانایی مشاوره
 • دقت و دقت در جزئیات
 • توانایی هماهنگی با شرایط مشتریان

معرفی بهترین شرکت حسابداری در کرج

موسسه حسابداری و مالی ترازان حساب به همراه تیم مجرب و زبده ، مدیریت با تجربه و تحصیلات عالی کارشناسی حسابداری، دکترا حسابداری،مفتخر است تا تمامی مسائل و امور مالیاتی ،حسابداری و شرکتی شما را برطرف نماید.

موسسه حسابداری ترازان حساب با بیش از 15 سال فعالیت حرفه ای در زمینه خدمات مشاور عالی مالیاتی ،ثبت شرکت و خدمات حسابداری ، مالیاتی شرکت ها ، زیر نظر مدیران متعهد و با تکیه بر تجربیات تخصصی آماده همکاری با شرکت ها وبنگاه های اقتصادی می باشد.

شرکت حسابداری ترازان حساب، ارائه دهنده تمامی خدمات حسابداری، مالی و اظهارنامه های عملکرد مالیاتی، یکی از مجرب ترین و با تجربه ترین شرکت های حسابداری در کرج می باشد.با کمترین هزینه ی دستمزد و تجربه بالا با پرسنل حسابداری متخصص، امور مالی،حسابرسی ، حسابداری و مالیاتی در کرج را انجام میدهد.

آدرس موسسه حسابداری ترازان حساب

کرج | طالقانی جنوبی | خیابان سرو | پلاک 136 | واحد 5

شماره تماس با موسسه حسابداری در کرج

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Call Now Button