اعزام حسابدار

اعزام حسابدار

اعزام حسابدار حرفه ای

مهمترین چالش مدیران کسب و کارها استخدام حسابدار معتمد و حرفه ایی و به اصطلاح کار بلد میباشد و با توجه به اینکه هر روزه کارهای مالی تخصصی تر میشود پیدا کردن یک شخص مناسب جهت حسابداری شرکت ها بسیار سخت شده و مهمتر از همه اینکه حسابدار ها بعد از چند سال کسب تجربه ترجیح میدهند در موقعیت های حرفه ایی تری کار کنند و متاسفانه ترک کار میکنند.

از این رو شرکت مالی و حسابداری ترازان حساب با داشتن حسابدارهای باتجربه سعی مینماید به کمک کسب و کارها آمده و با عقد قرارداد با شرکت ها، حسابداری در اختیار آنها قرار دهد که به صورت تمام وقت و یا به صورت پاره وقت زیر نظر مدیر مالی در محل کارفرما مشغول به فعالیت شوند. ما همیشه سعی میکنیم کلیه خدمات مالی و خدمات حسابداری را در محل کارفرما ارائه دهیم تا امکان نظارت کافی برای مدیران کسب و کارها فراهم شود.

شرکت حسابرسی در کرج09120457605

خدمات حسابدار اعزامی در تهران :

به نظر شما وجود یک حسابدار چقدر می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر بگذارد؟ آیا می دانید که وجود حسابدار می تواند بر روی مدیریت هزینه های کار شما تاثیر گذار باشد؟ متاسفانه یکی از مشکلاتی که صاحبان کسب و کار با آن مواجه هستند استخدام حسابدار مناسب برای کسب کار و عدم توانایی کنترل فعالیت های آن شخص هست.

چالش دیگری که برای بسیاری از صاحبان کسب و کار وجود دارد این است که، نمی توانند یک حسابدار مورد اعتماد، حرفه ای و کاربلد را استخدام کنند. اما دیگر لازم نیست که نگران این موضوع نباشید شرکت مالی و حسابداری ترازان حساب یکی از برترین موسسه های اعزام حسابدار در تهران است. که می توانید با تماس تلفنی و یا جلسه حضوری با مدیران این شرکت حرفه ای ترین نیروهای حسابداری را در اختیار خود داشته باشید و برون سپاری خدمات حسابداری خود را به ما بسپارید.

اعزام حسابداری

در شرکت مالی و حسابداری ترازان حساب اعزام حسابدار در سطوح مختلف، مشاور مالی ، مشاوره مالیاتی، حسابرس ، حسابدار ، مدیر مالی ، حسابدار ارشد ، رئیس حسابداری ، حسابدارو کارشناس ارزیابی ریسک با توجه به نیازهای شرکت شما انجام میگیرد.

خدماتی که ما با اعزام نیروی تامین مالی و حسابداری و حسابرسی به سازمان شما ارائه می دهیم، عبارتند از :

 •  ثبت اسناد حسابداری روزانه و ماهانه
 • ثبت پرینت بانکی
 • محاسبه حقوق ماهانه
 • تهیه فیش حقوقی از طریق نرم افزارهای مورد تایید شرکت
 • تهیه لیست بیمه و مالیات حقوق
 • ارسال ارزش افزوده
 • ارسال گزارش معاملات فصلی
 • مشاوره در خصوص خرید های فصلی
 • تهیه گزارشات ماهانه و سالانه
 • تهیه گزارشات به زبان انگلیسی
 • تهیه گزارشات استاندارد بودجه بندی
 • تهیه گزارشات مورد نظر مدیر عامل و همچنین هیئت مدیره

کارشناسان حسابداری در شرکت مالی و حسابداری ترازان حساب با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه امور مالی و حسابداری به صورت مستمر اطلاعات حسابداری خود را بروزرسانی میکنند و مطابق با قوانین جدید امور حسابدرای را انجام می دهند.

اعزام حسابدار در تهران

 گزارشات ماهانه به چه صورت است ؟

در بسیاری از مواقع پیش میاید که شما نیاز به گزارشات مالی دارید اما گزارشات دریافتی از سوی حسابدار برای شما کارآمد نیستند، و یا ممکن است نیاز به گزارشی به زبان ساده تر و بدون نیازبه دانش حسابداری دارید. همچنین در بعضی از شرکت ها از جمله پیمانکاری و تولیدی نیازمند دریافت گزارشات پروژه ای نیز می باشید . یعنی در هر مرکز پروژه، میزان درآمد و هزینه ها به تفکیک بیان شوند. همچنین در شرکت های تولیدی به داشتن شروط تولید نیاز هست، که کدام محصول محبوبیت و فروش بهتری دارد و آیا مقرون به صرفه می باشد یا خیر. همواره گزارشات مدیریت، بهترین ابزار جهت تصمیم گیری دقیق مدیریت می باشد.

 آیا اعزام مدیران مالی هم داریم ؟

در بسیاری از شرکت ها حسابدار روزانه مستقر است و تامین کننده نیاز های اولیه مجموعه می باشد . اما در کنار آن ، جهت تامین نیاز های مشاوره ، به مدیر مالی نیز نیازمند هستید. مدیران مالی ما در خصوص موارد زیر به شما یاری میدهند :

 • چک اسناد ثبت شده حسابداران
 • سرکشی به انبار گردانی
 • تهیه گزاراشات و بودجه بندی ماهانه و سالانه
 • گزاراشات خاص و ویژه
 • لایحه نویسی مالیاتی
 • امور مرتبط با مالیات و ….

اعزام نیروی حسابدار در تهران

منظور از اعزام حسابدار یا اعزام کارشناس مالی چیست؟

یکی از چالش هایی که صاحبان کسب و کار در هنگام استخدام حسابدار با آن مواجه هستند. این است که، آیا حسابداری که قصد استخدام آن را دارند می توانند کار خود را به درستی انجام دهد یا نه؟ به همین دلیل بسیاری از صاحبان کسب و کارها به شرکت های حسابداری مراجعه می کنند.

شرکت هایی که در زمینه اعزام حسابدار تمام وقت و اعزام حسابدار پاره وقت فعالیت می کنند از اعتبار بیشتری برخوردار هستند. زمانی که شما به یک شرکت حسابداری برای اعزام نیروی حسابداری و اعزام نیروی مالی مراجعه می کنید این اطمینان خاطر به شما داده خواهد شد که فرد مورد نظر، حرفه ای و کاربلد است.

از طرف دیگر تمامی فعالیت های حسابدار تحت نظارت یک شرکت حسابداری و زیر نظر مدیر مالی با تجربه خواهد بود. در نهایت ریسک کمتری برای شما بهمراه خواهد داشت. حسابداری که در اختیار شما قرار می گیرد در واقع تحت حمایت کامل شرکت حسابداری بوده و یک قرارداد حسابداری معتبر بین شما و شرکت حسابداری مورد نظر تنظیم خواهد شد. در نتیجه همه انواع  فعالیت و روش کار برای شما واضح و شفاف خواهد بود و دیگر نیازی نیست که نگران باشید.

مزایای اعزام حسابدار

اعزام حسابدار برای شرکت‌ها مزایای بسیاری دارد که می‌توانید با همکاری با شرکت مالی و حسابداری ترازان حساب از این مزایا به راحتی بهره‌مند شوید. مزایای اعزام حسابدار شامل موارد بسیاری می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات اعزام حسابدار، صرفه جویی در هزینه‌های شرکت در زمینه حسابداری می باشد. با این کار، می‌توانید از حسابدار پاره وقت یا تمام وقت با تخصص بالا بهره‌مند شوید و از امکانات شرکت حسابداری نیز استفاده کنید.

دیگر مزیت این کار اطمینان از حاصل کار است. در این مورد، شرکت‌های حسابداری از بهترین افراد استفاده می‌کنند و کارمندان با تخصص بالا را برای انجام امور حسابداری اعزام می‌کنند. در صورتی که کارفرما از حسابدار مورد نظر رضایت کافی نداشته باشد، می‌تواند آن‌ها را با افرادی با تخصص بالاتر جایگزین کند. حتی در زمان هایی که حجم کار در یک بازه زمانی زیاد هست میتوانید از شرکت بخواهید چند حسابدار کمک کنند تا حجم کارها به روال عادی برگردد.

ویژگی حسابدار حرفه ای

ویژگیهای کادر حسابداری اعزامی ما چیست ؟

 همه نیروهای اعزامی ما از فارغ اتحصیلان رشته حسابداری و حسابرسی میباشند .

همه نیروها باید با موفقیت دوره های آموزشی این شرکت را گذرانده باشند .

 همه نیروها باید دارای گواهی سوء پیشینه و نیز ضامن معتبر باشند .

 همه مدارک تحصیلی وسوابق کاری نیروها بصورت مستند در آرشیو شرکت نهگداری میگردد.

نیروهای اعزامی کادر حسابداری ما به چند گروه تقسیم میشوند ؟

 1. کمک حسابدار
 2. حسابدار
 3. کمک حسابرس
 4. حسابرس
 5. حسابرس ارشد
 6. کارشناس مالیاتی
 7. سرپرست امور مالی
 8. مدیر امور مالی و اداری
 9. کارمند اداری

اعزام حسابدار در تمامی سطوح

اعزام حسابدار پاره وقت و تمام وقت

شرکت مالی و حسابداری ترازان حساب در تمام زمینه ها و سطوح حسابداری برای پیشبرد اهداف سازمانی اقدام به اعزام حسابدار در سطوح مختلف با توجه به نیاز شرکت ها و مشتری کرده است.با اعزام یک نیروی حسابدار خبره، مدیران با دید آگاهانه تری امور مالی و مالیاتی خود را پیش میبرند و تمرکز اصلی خود را برای پیشرفت در امور بسیار مهم شرکت صرف میکنند.

متاسفانه یا خوشبختانه رشته حسابداری یکی از رشته هایی در جهان است که صرفا با علوم تئوری نمیتوان در آن پیشرفت زیادی داشت و لازم است که دانش در کنار تجربه به کمک حسابداران بیاید. تجربه و سابقه در امور مالی ، مالیاتی ، حسابداری و حسابرسی و دیگر سطوح مربوط به حسابداری شرط اصلی برای پیشبرد اهداف میباشد. رسیدگی به امور حسابداری و مالی شرکت از اموری میباشد که باید در آن تمرکز زیادی صرف شود تا در کنار سایر امور تخصصی باعث پیشرفت سازمان شود. به همین دلیل شرکت مالی و حسابداری ترازان حساب با اعزام حسابدار مجرب دائم و پاره وقت با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه سطوح محتلف حسابداری رضایت 100درصدی مشتریان را جلب کرده است.

اعزام حسابدار در تمامی سطوح

قالباً شرکت ها و اشخاص حقیقی کار حسابداری خود را بسیار سهل و آسان میدانند. در صورتی که، با توجه به پیچیده شدن مفاد قانونی از جمله قانون تجارت ، بیمه ، مالیات عملکرد، ارزش افزوده و غیره وضعیت مالی شرکتها ممکن است بغرنج و طاقت فرسا شود. پس توصیه میشود جهت اطمینان خاطر و اصولی شدن واحد حسابداری؛ از حسابداران باتجربه و تحت نظر مدیران مالی برتر شرکت مالی وحسابداری ترازان حساب استفاده بفرمایید.

شرکت مالی وحسابداری ترازان حساب براساس نیاز و زمان بندی لازم شرکت شما افراد متخصص در زمینه های مالی را آموزش داده تا در تمامی سطوح از سطح کمک حسابدار تا مدیر مالی بصورت پاره وقت و یا تمام وقت پاسخگوی تمامی نیازهای مالی و مالیاتی شما باشند.

هزینه اعزام حسابدار

خدمات حسابداری برای شرکت‌ها، به مجموعه هزینه‌هایی اطلاق می‌شود که شرکت‌ها در ازای اعزام حسابدار برای انجام امور مالی آن‌ها پرداخت می‌کنند. هزینه اعزام حسابدار، برای انجام امور مشابه مانند مشاوره در امور مالی و حسابداری و مالیاتی در یک شرکت حسابداری نیز انجام می‌شود.

برخی از شرکت‌ها که در شهرهای دیگر نیز شعباتی دارند، برای این شعبه‌ها نیز حسابدار اعزام می‌کنند. هزینه‌های سفر، غذا و اقامت حسابدار مورد نظر از جمله هزینه‌های اعزام حسابدار می باشد. در چنین مواردی، معمولا شرکت‌ها از جلسات آنلاین حسابداری استفاده می‌کنند تا هزینه‌ها را کاهش دهند.

با وجود این هزینه‌ اعزام حسابدار به شرکت‌ها مزایای بسیاری دارد که یکی از آن‌ها کاهش هزینه‌ها و نیز استفاده از دانش حسابداری با تجربه است؛ به همین علت بهتر است که شرکت‌ها، هزینه‌های اعزام حسابدار را به عنوان یک سرمایه گذاری محسوب کنند که در آینده سود زیادی برای آن‌ها در پی خواهد داشت.

 02632237044

 09120457605

09128697739

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Call Now Button