خرید نرم افزار حسابداری سپیدار

خرید نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم‌ افزار حسابداری سپیدار، به واسطه تنوع فعالیت شرکت‌ها، بسته‌های سفارش گیری و پخش، بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری را ارائه می‌دهد، که هر یک از این بسته‌ها شامل سیستم‌ها و زیرسیستم‌های متنوعی است.

این نرم‌ افزار، به عنوان یک سیستم نرم‌افزاری یکپارچه، ویژه‌ی کسب‌و‌کارهای کوچک طراحی شده است. با توجه به نیازهای متنوع شرکت‌ها، این نرم ‌افزار به شما کمک می‌کند تا فرآیندهای کسب‌و‌کار خود را به سادگی و هوشمندانه مدیریت کنید.

شرکت ترازان حساب آماده است به شما راهنمایی هایی برای خرید این نرم افزارکند و شما می‌توانید برای تهیه این نرم ‌افزار و مشاوره بیشتر، با ما تماس بگیرید.

شرکت حسابرسی در کرج

خرید نرم افزار حسابداری برای مدیریت بهتر کسب ‌وکار

در گذشته، امور مالی کسب و کارها با ابزارهایی مثل چرتکه، کاغذ، قلم و ماشین ‌حساب مدیریت می‌شد. این روش‌ها باعث می‌شدند احتمال خطا و نادیده ‌گیری رویدادها بالا باشد و در نهایت به اشتباه‌های حسابداری منجر شود.

با ورود تکنولوژی و ابزارهای دیجیتال، محاسبات مالی نیز توسعه یافتند. امروزه می‌توان با خرید و استفاده از نرم ‌افزار حسابداری، به راحتی امور مالی هر بنگاه تجاری را مدیریت کرد.

نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم ‌افزار حسابداری سپیدار

اگر به دنبال نرم ‌افزار مالی هستید تا درباره عملکرد و آینده کسب‌وکارتان تصمیم‌ گیری کنید، پیشنهاد ما به شما نرم‌ افزار حسابداری سپیدار است. مزایای سپیدار عبارتند از:

 • ارائه گزارش‌های کاربردی برای داشتن دید بهتر از کسب‌وکار
 • امکان انجام تکالیف قانونی به سادگی، از جمله ارسال صورت‌حساب الکترونیکی به سامانه مودیان و تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 • انطباق با استانداردهای حسابداری و قوانین مالی کشور
 • شروع سریع و آسان کار با نرم‌ افزار بدون نیاز به زمان زیاد برای تسلط بر آن
 • استفاده توسط بیش از 70,000 کسب‌وکار که به سپیدار اعتماد کرده‌اند
 • بهره‌ مندی از برنامه‌های آموزشی متنوع مانند وبینارهای مالیاتی، سمینارهای حسابداری، آموزش بیمه و …

با سپیدار، امور مالی کسب‌وکارتان را به بهترین شکل مدیریت کنید.

خرید نرم افزار سپیدار

کاربردهای مختلف نرم ‌افزار حسابداری سپیدار

نرم‌ افزار سپیدار دارای کاربردهای متنوعی است که شامل موارد زیر می‌شود:

 • مدیریت حساب‌ها: سپیدار امکان مدیریت انواع حساب‌ها از جمله حساب‌های بانکی، حساب‌های مشتریان، تأمین مالی و حساب‌های مازاد را فراهم می‌کند.
 • ثبت تراکنش‌های مالی: کاربران می‌توانند تراکنش‌های مالی مختلفی نظیر خرید و فروش، دریافت و پرداخت‌ها و سایر تراکنش‌ها را به ‌راحتی در سپیدار ثبت کنند.
 • مدیریت مالیات: سپیدار امکاناتی برای مدیریت مسائل مالیاتی شامل محاسبه مالیات‌ها، ثبت تراکنش‌های مالیاتی، ایجاد گزارش‌ها و پیگیری مسائل مرتبط با مالیات را فراهم می‌کند.
 • کنترل داخلی و مدیریت ریسک: این نرم‌ افزار به کاربران امکان می‌دهد کنترل داخلی و مدیریت ریسک‌های مالی نظیر کنترل موجودی، مدیریت تراکنش‌ها و اجرای سیاست‌ها و رویه ‌های مالی را به ‌سادگی انجام دهند.
 • ایجاد گزارش‌های مالی: سپیدار امکان تهیه و ایجاد گزارش‌های مالی متنوعی از جمله صورت‌های مالی، صورت‌های سود و زیان، ترازنامه، گزارش‌های مالیاتی و گزارش‌های تحلیلی مالی را برای کاربران فراهم می‌کند.

به‌ طور کلی، آموزش حسابداری با نرم‌ افزار سپیدار و بهره‌ مندی از کاربردهای آن، منجر به افزایش بهره‌ وری، کاهش هزینه‌ها و بهبود تصمیم‌ گیری‌های استراتژیک می‌شود.

مشاوره مالی و مالیاتی با نرم افزار سپیدار

نرم ‌افزار سپیدار با امکانات مالی و حسابداری جامع، به مشاوران مالی و مالیاتی این امکان را می‌دهد که مدیریت مالیاتی بهتری برای کسب‌وکارها فراهم آورند. از مزایای این نرم‌ افزار می‌توان به مدیریت درآمد و هزینه‌ها، مدیریت حساب‌های بانکی و تهیه گزارش‌های مالی دقیق اشاره کرد.

همچنین، امکان اشتراک ‌گذاری اطلاعات بین تیم‌ها و کاربران به مشاوران کمک می‌کند تا هماهنگی بیشتری در فرآیندهای مالی داشته باشند و در تصمیم‌ گیری‌های تخصصی یاری رسانند.

ویژگی های نرم افزار سپیدار

مزایا و ویژگی های نرم افزار سپیدار

مزایای نرم افزار حسابداری شامل موارد زیر می باشد:

 1. جامع بودن نرم‌افزار سپیدار

نرم ‌افزار حسابداری سپیدار یک نرم‌ افزار جامع است که تمامی زیرشاخه‌های حسابداری را پوشش می‌دهد. تمامی اطلاعات موجود در این زیرشاخه‌ها با یکدیگر در ارتباط هستند و حسابدار می‌تواند به راحتی از آن‌ها استفاده کند.

 1. گزارشگری دقیق نرم‌ افزار سپیدار

نرم‌ افزار مالی سپیدار، خروجی و گزارش‌های بسیار حرفه‌ای را در اختیار استفاده ‌کنندگان قرار می‌دهد. این گزارش‌ها برای مدیران بسیار حائز اهمیت هستند و برای سنجش میزان سود دهی یا زیان ‌دهی شرکت و اطلاع از طلبکاران و بدهکاران مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 1. محاسبات دقیق حسابداری سپیدار

یکی از مواردی که نیاز به محاسبات دقیق و جزئی دارد، حسابداری انبار است. نرم ‌افزار مالی سپیدار از بهترین و دقیق‌ ترین روش‌ها برای انجام محاسبات و گزارشات استفاده می‌کند و اطلاعات کامل و صحیحی را ارائه می‌دهد.

 1. پشتیبانی نرم ‌افزار حسابداری سپیدار

داشتن یک تیم پشتیبانی قوی برای آموزش صحیح نحوه کار با سیستم از نکات مهمی است که باید به آن توجه شود. تیم پشتیبانی نرم ‌افزار حسابداری سپیدار، از افراد با دانش حسابداری و مهارت بالا تشکیل شده است تا بهترین خدمات و مشاوره را به کاربران ارائه دهد.

 1. سوابق شرکت ارائه ‌دهنده نرم ‌افزار مالی

خرید نرم ‌افزار مالی از یک شرکت باسابقه و فعال در این زمینه بسیار اهمیت دارد. بسیاری از شرکت‌ها پس از مدت کوتاهی به دلایل مختلف فعالیت خود را متوقف می‌کنند و این مسئله یکی از اصلی‌ ترین معضلاتی است که خریداران نرم ‌افزار مالی با آن مواجه می‌شوند.

نرم افزار سپیدار

قیمت نرم افزار سپیدار

یکی از سوالات رایج مخاطبان و مشتریان درباره قیمت است. خرید نرم‌ افزار سپیدار تنها از طریق نمایندگی‌های مجاز امکان‌ پذیر است. ترازان حساب، یکی از بهترین نمایندگی‌های سپیدار، علاوه بر فروش این نرم‌افزار، مشاوره و خدمات مالی مرتبط با کسب‌وکارهای مختلف را نیز ارائه می‌دهد.

مزایای خرید نرم افزار سپیدار از شرکت ترازان حساب

اگر از نمایندگی رسمی ترازان حساب، نرم ‌افزار حسابداری سپیدار را تهیه کنید، از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

۱. هزینه نصب و راه‌اندازی با نصف قیمت محاسبه خواهد شد.

۲. هزینه ایاب و ذهاب (داخل شهر و خارج شهر) به صورت رایگان ارائه می‌شود.

۳. علاوه بر پشتیبانی یک ساله رایگان توسط شرکت سپیدار، شما می‌توانید از پشتیبانی رایگان نرم‌ افزار حسابداری سپیدار (استقرار نرم‌افزار، بهای تمام شده، مشاوره مالیاتی) توسط کاردانان ماهر شرکت ترازان حساب بهره‌مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Call Now Button