شرکت حسابدرای در تهران

شرکت حسابدرای در تهران

شرکت حسابداری در تهران

موسسه حسابداری ترازان حساب به عنوان یکی از بهترین شرکت حسابداری در تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت خدمات حسابداری شرکت ها و موسسات می باشد. مدیریت قوی و کارشناسان با تجربه ترازان، از صفر تا صد  تمامی امور مالی و مالیاتی ، حسابرسی شرکت ها آماده ارائه خدمات می باشد. برای شناسایی خدمات مورد نیاز شرکت یا مجموعه خود کافیست با مشاوران شرکت حسابداری در تهران ارتباط بگیرید و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

کارشناسان نیازهای شما را بررسی کرده و یک راهکار عملی را با در نظر گرفتن شرایط پیش رو و تحلیل موقعیت  مالی شرکت ها ارائه خواهد داد. امروزه بسیاری از کسب و کارها ، به دلیل پیچیده بودن قوانین حسابداری و مدیریت نیروی انسانی امور حسابداری خود را برون سپاری می کنند و از طریق مشاوره با شرکت حسابداری از قوانین و راهکارهای در این زمینه برخوردار می شوند.


شرکت حسابرسی در کرج
09120457605

کارشناسان شرکت حسابداری در تهران شرایط را تحلیل کرده ، نگرانی ها و نیاز های شما را بررسی می کنند و با به کارگیری حسابداران نخبه و با تجربه و مشاوره و خدمات حسابداری و حسابرسی دقیق و هدفمند را به شما عزیزان ارائه می دهند.

شرکت حسابداری در تهران

خدمات شرکت حسابدرای در تهران

امروزه با توجه به تغییراتی که در کارکرد شرکت ها به وجود آمده است، نیازی نیست بخشی جداگانه و مختص برای انجام امورحسابداری در نظر بگیرید و متحمل هزینه های زیاد شوید! شرکت ها با برون سپاری حسابداری از تخصص کارشناسان با تجربه بهره مند می شوند. به این معنا که با پیشرفت جامعه، مجموعه هایی با عنوان شرکت حسابداری تشکیل یافته اند و تمامی امور مالی ، حسابرسی ، مالیاتی را به صورت تخصصی انجام میدهند. به کمک سرویس برون سپاری شرکت حسابداری در تهران ، علاوه داشتن یک تیم حرفه ای حسابدار ، می توانید با افراد متخصص در این زمینه نیز تعامل داشته باشید.

1- خدمات حسابداری و مالی

شرکت ترازان حساب برترین خدمات حسابداری در تهران، برای بنگاه های اقتصادی و شرکت های مختلف را ارائه می دهد. برخی از این خدمات شامل : تهیه ترازنامه ، تجزیه و تحلیل مالی ، کنترل حساب های شرکت ، تشکیل دفاتر قانونی ، تهیه صورت های مالی ،  انجام امور اداری و پرسنلی، دریافت شناسه کالا و خدمات برای سامانه مودیان، مشاور مالی و حسابرسی، مشاوره مالیاتی می باشد .

2- خدمات مالیاتی

در ادامه تعدادی از موثرترین و برجسته ترین خدماتی که شرکت حسابداری در تهران ارائه می دهد،رداخته ایم. این خدمات شامل : خدمات سامانه مودیان مالیاتی، اظهارنامه ارزش افزوده ،ا تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی ، تنظیم گزارش فصلی و انجام همه فعالیت هایی که در هر فصل و هر ماهی در زمینه حوزه مالی و مالیاتی، دغدغه ذهن مدیران می باشد. حائز اهمیت است که عدم پیگیری و ارسال این فعالیت ها در بعضی مواقع  شامل جرائم سنگینی مالیاتی خواهد شد.

3- خدمات اداری و پرسنلی

این خدمات شامل امور اداری و پرنسلی از جمله: تهیه و ارسال لیست بیمه و ثبت نام بیمه ای ، تنظیم قرارداد های کارکنان و انعقاد قرارداد ، تهیه و تنظیم کارکرد پرسنل ، حضور و غیاب کارمندان ،خدمات کارت زنی ، پرداخت حقوق و مزایای ماهیانه ، انجام امور کارگزینی و … می باشد. برای دریافت اطلاعات دقیق تر می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان در این زمینه بهره ببرند .

خدمات حسابداری در شرکت حسابداری تهران

4- ارائه خدمات مشاوره حسابرسی

شرکت حسابداری ترازان حساب با آگاهی بر قوانین و فعالیت طولانی در این زمینه امور مالی و مالیاتی می تواند، مشاوره های تخصصی ارائه دهد و همه امور مربوط به واحد مالی آنها را پشتیبانی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره حسابرسی با کارشناسان با تجربه  ترازان حساب تماس بگیرید .

برخی از زمینه های مشاوره حسابداری عبارت اند از:

 • مشاوره جهت بستن قراردادها
 • انجام سرمایه گذاری
 • در رابطه با استخدام حسابدار شرکت
 • پیدا کردن مشکلات و بر طرف کردن تفاوت حساب‌ها از طریق بررسی
 • مشاوره در بررسی امور مالی و صورت حساب‌ها

5- خدمات مورد نیاز برای پشتیبانی

شرکت‌ ترازن حساب ارائه دهنده خدماتی مانند راه‌اندازی سیستم‌های حسابداری و مالی، نصب نرم افزارهای حسابداری و… می باشد . خدمات پشتیبانی برای روشن شدن جزئیات تمامی موارد، را شامل می شود.

6- خدمات اجرایی

در حقیقت تمامی اموری که بر عهده یک حسابدار می باشد جزء خدمات اجرایی است. شرکت‌ها و موسساتی که برای انجام تمام کارهای حسابداری یا قسمتی از آن‌ نیاز به حضور حسابداری دارند، از خدمات اجرایی بهره می‌برند. شرکت‌ ترازان حساب کارشناس حرفه‌ای و باتجربه در این امور را برای انجام چنین خدماتی به آن شرکت می‌فرستند.

7- خدمات ۳۶۰ درجه

این گونه خدمات مورد نیاز شرکت‌ها شامل کلیه خدمات مالی است. یعنی در زمینه‌های مختلف مالی، مالیاتی و… یک شرکت باید بتواند نیاز آن‌ها را برطرف کند.

مزایای برون سپاری خدمات حسابداری در تهران

مزایای برون سپاری خدمات حسابداری در تهران

سپردن امور مالی و حسابداری شرکت ها، به کارشناسان متخصصی که آزمون خود را در این زمینه طی چندین سال پس داده‌اند، بسیار تاثیر گذار می باشد. با همین هدف، ترازن حساب با مدیریت تخصصی و نیروهای کاربلد، در این زمینه شکل‌گرفته‌ است تا با استفاده از سامانه‌ها و تکنولوژی‌های نوین، با عنوان بهترین شرکت حسابداری در تهران، خدمات با کیفیتی را ارائه دهند.

 • عدم نیاز به استخدام دائمی نیروی متخصص و جذب بصورت دوره‌ای.شما از از این طریق، هزینه‌های بالای استخدام یک کارشناس مالی برکنار می شوید.
 • از طریق برون‌سپاری امور حسابداری، تمرکز مدیران شرکت ها به امور اصلی شرکت معطوف شده و راندمان کار افزایش می‌یابد. تنها کافی است با کارشناسان ترازان حساب مشاوره داشته باشید، تا حجم بالای خدمات حسابداری و حسابرسی را در صورت نیاز به ما بسپارید. توجه به این نکته که انجام تمای این امور، وقت و انرژی فراوانی از شرکت ها می‌گیرد و باعث می شود تا آن‌ها را از مسیر اصلی خود، منحرف شوند.
 • پرسنل شرکت ها از طریق همکاری‌های موردی و پاره‌وقت با کارشناسان حسابداری ترازان حساب، اطلاعات زیادی کسب می کنند و به ‌مرور زمان، بسیاری از کارها در این زمینه را می توانند به ‌تنهایی مدیریت کنند.
 • در شرایطی که پرسنل حسابداری شرکت ها نتوانند برای مدت زیادی درحد چند هفته، سر کار حاضر شود؛ می‌توانید برای این زمان از برون‌سپاری خدمات حسابداری استفاده کرده و از مسیر رشد خود فاصله نگیرید.
 • ازمهم ترین دستاوردهای برون‌سپاری امور حسابداری مالی و مالیاتی، کاهش هزینه‌های حسابداری است. گرد هم آوردن یک تیم متخصص حسابداری، یا استخدام تمام‌وقت حسابداران متخصص و کاربلد هزینه‌های هنگفتی را به شرکت تحمیل می‌کند.

برون سپاری حسابداری در تهران چیست؟

برون‌سپاری حسابداری در تهران، استراتژی‌ای است که شرکت‌ها بخشی از امور حسابداری خود را به سایر شرکت‌ها و اشخاص واگذار می‌کنند. طبق این قرارداد، فرآیندهای حسابداری توسط پیمانکار در مدت زمان مشخصی برای کارفرما انجام می‌شود. یکی از مزایای قابل توجه برون‌سپاری حسابداری، تسریع امور ارباب رجوع و مشتریان شرکت‌ها است. به همین دلیل، برون‌سپاری و اعزام حسابدار برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ به‌صرفه‌تر می‌باشد. اگرچه این امر ممکن است هزینه‌های زیادی را برای شرکت‌های کوچک به همراه داشته باشد، اما با توجه به مزایای مهم آن، در بین این شرکت‌ها نیز طرفدارانی دارد.

یک نکته بسیار مهم که باید در اینجا درباره برون‌سپاری حسابداری در تهران تاکید کنیم، این است که تمامی امور حسابداری یک سازمان یا شرکت خود را به شرکت حسابداری، برون‌سپاری نکنید؛ بلکه بخشی از آن را به صورت دوره‌ای واگذار کنید. به عنوان مثال، شرکت بیمه و تامین اجتماعی به منظور جلوگیری از انتقال بزرگنمایی شرکت، بخشی از حسابرسی خود را به موسسات خدمات حسابرسی واگذار کردند.

برون سپاری در تهران

برون‌ سپاری حسابداری در تهران شامل چه خدماتی است؟

وظایفی که به شرکت حسابداری برون‌سپاری در تهران محول می‌شود عبارتند از:

– تهیه و تنظیم ترازنامه مالی

– کنترل و مدیریت فرایندها و عملیات مالی

– تنظیم و ارائه صورتحساب‌های مالی

– درج و ثبت اطلاعات مالی در بازه‌های زمانی مشخص

– هزینه برون سپاری حسابداری

نقش برون سپاری در حسابداری تهران چیست؟

یک حسابدار به صورت پاره وقت با شما همکاری می‌کند تا حسابداری شما را انجام دهد. این به معنی عدم نیاز به انجام حسابداری یا استخدام کارمند است. به علاوه، شرکت‌هایی که نه تنها منابع کافی برای استخدام کارمند ندارند بلکه تمایلی به این کار نیز ندارند، می‌توانند کار حسابداری خود را به صورت برون‌سپاری انجام دهند.

حسابداری برون سپاری در تهران انعطاف پذیری و توانایی به دست آوردن خدمات بدون نیاز به پرداخت هزینه برای خدماتی که به آنها نیاز ندارید را ارائه می‌دهد. یک حسابدار برون سپاری در تهران به طور معمول شروع به ارزیابی می کند تا مشخص کند به چه چیزی نیاز دارید و چگونه می‌تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند. آنها سپس پیشنهادی ارائه می‌دهند که خدمات خود را شرح داده و هزینه‌های مربوطه را بیان می کنند.

گاهی اوقات، پیاده‌سازی برنامه‌ها یا سیستم‌های جدید می‌تواند زندگی شما را ساده‌تر کند و اطلاعات بیشتری ارائه دهد. در برخی موارد، این پیاده‌سازی‌ها می‌توانند تغییراتی را در شیوه‌های حسابداری شما پیشنهاد دهند تا کنترل‌های داخلی را بهبود بخشیده و کارایی را افزایش دهند. همچنین، همکاری با یک تیم حسابداری برون‌سپاری مناسب می‌تواند تفاوت بزرگی در رشد شرکت شما ایجاد کند.

مزایای برون سپاری

چرا برون سپاری؟

دلایل زیادی برای اینکه یک شرکت بخشی از کار خود را به یک شرکت حسابداری برون‌سپاری در تهران واگذار کند وجود دارد. این دلایل ممکن است شامل مواردی باشد که در ادامه آورده شده است:

 • کمبود منابع:

یکی از اصلی‌ترین دلایل برون‌سپاری خدمات حسابداری، کمبود منابع ضروری است. این کمبود ممکن است شامل کمبود کارمندانی با دانش کافی برای انجام کار (مانند مهندسان)، کمبود مواد خام (مانند نفت یا مواد معدنی) و کمبود نیروی کار با تجربه کافی برای انجام کار باشد.

 • ایجاد هماهنگی با هسته‌ی اصلی کسب و کار:

برخی فعالیت‌ها که با هدف اصلی کسب و کار هماهنگ هستند، همواره به شرکت‌های مختلف سپرده می‌شوند. این اقدام باعث می‌شود مدیران بهترین تمرکز را بر روی فعالیت‌های اصلی کسب و کار خود داشته باشند به جای اینکه وقت و انرژی زیادی را برای فعالیت‌های جانبی اختصاص دهند.

 • کاهش هزینه ها:

در حال حاضر کاهش هزینه‌های نیروی کار و مواد اولیه در صنعت به یکی از چالش‌های اساسی تبدیل شده است و رقابت شدید، شرکت‌ها را وادار به حفظ قیمت‌های پایین و بهره‌وری بیشتر می‌کند. اگر روشی برای برون‌سپاری وجود داشته باشد که به کاهش هزینه‌های شما کمک کند و از معایب آن غلبه کند، حتماً باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

 • انعطاف پذیری کسب و کار:

انعطاف پذیری کسب و کار و نیاز‌های مختلفی که با گذشت زمان تغییر می‌کنند، نیاز به منابع متعددی دارند. قرارداد‌های برون سپاری می‌توانند این انعطاف‌پذیری را برای تامین نیازهای مختلف فراهم کنند. برای مثال، یک شرکت ممکن است در زمان‌های مختلفی حسابرسی مالیاتی یا داخلی یا تنظیم اظهارنامه مالیاتی نیاز داشته باشد و برای انجام این کارها ممکن است به خدمات حسابداری یا مالی نیاز داشته باشد.

 • کاهش هزینه‌های بالاسری:

برخی فعالیت‌ها نیازمند سرمایه‌گذاری بالا هستند تا بتوانند آغاز شوند. اما این هزینه‌ها قابل کاهش هستند و می‌توانند از طریق انجام قرارداد با شرکت‌های حسابداری دیگر کاهش یابند. به عنوان مثال، به جای اینکه یک شرکت ویژه برای نصب یک سیستم تلفنی داخلی در دفتر خود سرمایه‌گذاری کند، می‌تواند وظیفه پاسخگویی به نیازهای مشتریان را به یک مرکز تلفن خارجی از خود واگذار کند.

نقش برون سپاری

هزینه برون‌ سپاری حسابداری در تهران

در دنیای کسب و کار امروز، تغییرات چشمگیری رخ داده است، به ویژه در بیزنس های بزرگ. افزایش روابط بین شرکت‌های داخلی و خارجی و پیچیده شدن فرایندهای مالی و حسابداری، یکی از مهمترین تحولات جهان امروز است. به همین علت، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ برای جلوگیری از بروز خطاهای مالی و پیامدهای منجبر به آن، به برون‌سپاری حسابداری در تهران روی می‌آورند.

یکی از موضوعات مهم درباره هزینه‌های برون‌سپاری حسابداری در تهران این است که این هزینه‌ها براساس حجم معاملات مالی و اقدامات حسابداری مورد نیاز برای هر کسب و کار متفاوت است. همچنین، دستمزد شرکت‌های حسابداری نیز بر اساس مهارت و تجربه آن‌ها متفاوت است.

بهترین شرکت حسابداری در تهران کجاست؟

بهترین شرکت حسابداری در تهران کجاست؟

شرکت حسابداری ترازان حساب با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق کاری در زمینه ارائه خدمات حسابداری، امور مالیاتی، امور مالی در تهزان آماده ارائه خدمات با بهتزین راندمان به شما می باشد. بکارگیری کادری باتجربه و مدیریت حرفه ای در این شرکت باعث شده تا بعنوان بهترین شرکت حسابداری در تهران شناخته شود.

شماره تماس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Call Now Button